Лектори

Явтушенко Василь

координатор “Сінема Хаб”, звукорежисер кіно, працював над такими фільмами як «Явних проявів немає»(реж. А.Горлова), «Перша Сотня»(реж. Ю. Шашкова, Я. Пілунський, Ю.Грузінов), «Невидимий батальйон» (реж. А.Горлова, І. Цілик, С. Ліщінська), “В радості і тільки в радості” (реж. М.Рощина)

Аліна Горлова

кураторка напрямку режисури документального кіно, режисерка таких фільмів як “Явних проявів немає”, “Невидимий батальйон”, “Холодний Яр. Intro”, “Поміж війн”. Фільми Аліни приймали участь та були нагороджені у міжнародних кінофестивалях, таких як DOK Leipzig, Docudays UA. Викладачка курсу “Кіновиробництво” в приватній школі «ProCut» та в лабораторії My Street Films

Олена Апчел

кураторка напрямку сучасного мистецтва, кандидатка мистецтвознавства, режисерка театру, перформерка, викладачка, авторка низки наукових робіт, присвячених дослідженню сучасного театру, зокрема, документального, перформансу і критичного мистецтва в культурі.

Вячеслав Цвєтков

куратор напрямку операторської майстерності, оператор-постановник таких фільмів як “Брама”(реж. В.Тихий), “Mariupolis” (реж. М.Кведаравичюс), “Stasis” (реж. М.Кведаравичюс), “Холодний яр.Intro” (реж. А.Горлова), “Поміж війн” (реж. А.Горлова).

Олексій Москаленко

«Лектор напрямку пост-продакшн та SFX, засновник одної з найстаріших в Україні студій пост-продакшнку «mental dRive», продюсер фільму «Бобот та енергія Всесвіту», оператор-постановник фільму «Моя бабуся Фані Каплан»

Максим Наконечний

куратор напрямку продюсування фільмів та режисури ігрового кіно, режисер та автор сценарію таких фільмів як “Новий рік в сімейному колі”, “Невидима” та продюсер документальних фільмів “Цимбаліст Петро”(реж. Ліза Сміт) та “Поміж війн” (реж. Аліна Горлова), викладач курсу “відеомейкінг” у WonderlAb та “монтаж” у освітньому проекті “Жовтий автобус”.

Альберт Сардарян

куратор напрямку продюсування та траблшутінгу документального кіно, співорганізатор театрально-освітнього проекту Class Act:Схід-Захід, викладач воркшопу з документального театру у університеті Viadrina у Франкфурті на Одері, доповідач на освітніх заходах стосовно театру і кіно. Працює в якості траблшутера\продюсера з виданнями: Заборона, Громадське телебачення, Public Radio International, Magnum Photo, BBC Boston, Elle France, ARD.

Олександр Одуванчиков

куратор напрямку режисури монтажу, режисер монтажу в таких фільмах, як: “Його Бастилія” (реж. В. Трещова), “Ялинка на мільйон” (реж. О. Даруга), “Сліди у минуле” (реж. Д. Матов), “На межі” (реж. А. Іванов), “Київська історія” (реж. М. Маслобойщиков), “Свято Хризантем” (реж. С. Мозговий), “Коли повертається минуле” (реж. О. Гусєв).

Тетяна Підгайна

адміністратор проекту